vilachoob7

ویلاسازی و محوطه سازی با چوب

ویلاسازی با چوب

 

بناهای چوبی رنگ و لعاب دیگری به مسافرت افراد می دهند. صدای قدم گذاشتن بر روی چوب ، بوی مطبوع چوب ، و چندروزی را سپری کردن و زندگی در آن ، تجربه و خاطره ای متفاوت برای ما ایجاد می کند.

گذراندن ایام و اقامت در این بناهای چوبی یک فرصت استثنایی است که در نوع سفر کردن و اقامت ها تجربه نوینی ایجاد کنیم. این کلبه های چوبی با مساحت کم دارای امکانات گوناگون اقامتی است تا تجهیزات و آسایش سفر شما فراهم باشد.

محوطه سازی با چوب

 

یک بنای چوبی زیبا همراه با یک محوطه سرسبز و گلکاری شده با تکنیک و روشهای گوناگون جدید باعث ایجاد یک فضا و محیط بسیار عالی در ایام استراحت و زمان تفریح برای افراد می باشد. یک محوطه زیبا و نشاط انگیز در ایجاد یک تجربه و خاطره به یاد ماندنی تاثیر بسزایی دارد.

دیوار پوش های پی وی سی به دو صورت قابل اجرا می باشد.

روش اول : نصب مستقیم روی دیوار گچی

با این روش پانل ها در اندازه دلخواه برش خـورده و با کلیپس به فاصله هـای ۴۵ تا ۵۰ سانتی متر بر روی دیـوار نصب می گردد.

روش دوم : نصب دیوارپوش با زیر سازی فلزی

با این روش پانل ها  روی زیرسازی فلزی متصل می شوند. در ابتدا سازه فلزی به دیوار متصل و سپس تراز می گردد. با این طریق می توان یک قشر عایق در فاصله آزاد میان پانل ها و دیوار اصلی قرارداد، که خود یکی از عوامل با اهمیت در مصرف پایین انرژی محسوب می شود. وجود شکاف مابین دیوار و پانل ها علاوه بر رفع ناشاقولی ممکن در دیوار اصلی امکان عبور تاسیسات ( الکتریکی و تاسیسات مکانیکی ) بدون امکان تخریب بر روی دیوار اصلی را امکان پذیر می سازد. 

vilachoob4

نظر بدهید